Българка покорява модния подиум в Съединените щати. Освен известен модел Ивет Арделиан вече е и носител на титлата "Мис Калифорния Интернешънъл" за 2020 г.
Вече 10 години българката Ивет Ардърлайн застава пред обективите на най-известните модни фотографи в Съединените щати. Участва и в конкурси за красота.
"Първото ми явяване на конкурс беше точно 2004 година в град Бостън, тогава бях тийнейджър и без да знам никакъв английски език", разказа моделът пред Bulgaria ON AIR.
Тя е на кориците на известни списания и участва в ревюта. През 2018 година става Мис Холивуд. А миналата година печели титлата "Мис Калифорния Интернешънъл". Предстои ѝ да влезе в най-престижната битка - за Мис Америка.
"За да участваш в "Мис Америка", трябва да си носител на титла на един от щатите, трябва да си жена над 26 години, няма значение дали си женена, имаш ли деца, да нямаш никакви корекции по себе си, никакви пластични операции", обясни тя.
Ивет е избрала да се посвети на каузата за борба срещу насилието.
"Според мен това е много голям проблем както в Америка, така и в цял свят, има актьори като Аштън Къчър, които се занимават с откриване на отвлечени деца или жени за секс трафик от други държави, опитват се да ги спасяват по някакъв начин", коментира Ивет.
Категорична е, че модата отваря много врати. Но модата далеч не е единствената сфера, в която Ивет се развива. Тя е войник към Националната гвардия на САЩ, изкушена е и от киното.
"В момента снимам филм в Чикаго, което ще продължи 2-3 месеца заради коронавируса", сподели моделът.
Въпреки че от 13-годишна живее отвъд Океана и е сбъднала много от мечтите си, Ивет се гордее, че е българка и не спира да разказва за България на американците.
Признава, че е осъществила американската мечта. А след 10 години се вижда като известна актриса или успешен дизайнер. И вече прави първи стъпки към създаването на собствена колекция.
Споделя, че пандемията от Ковид-19 е засегнала тежко модния бизнес, но ѝ е дала повече време за близките и създаването на собствен проект. Но не би се ваксинирала доброволно.
Признава, че се чувства сигурна в САЩ, въпреки че страната сега е разделена, но короната, която носи не ѝ позволява да изразява политическите си пристрастия. Ивет живее в страната на неограничените възможности с цялото си семейство вече 16 години. Досега не се е връщала в родината си.
Единствената ѝ мечта е пандемията да свърши и животът да се завърне, за да може да представя по достоен начин България на модния подиум в САЩ – там, където мечтите се сбъдват.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
SOFIX с 0,35% седмичен ръст до 1 223 пункта
Изборите в Унгария може да сложат край на ерата на Орбан и да променят мястото ѝ в Европа
Българският стартъп за женско здраве Womeno се готви за борсов скок
Европейските борси затвориха със спад при опасенията за пропукване на примирието в Иран
Щерю Ножаров: БНБ трябва да се въздържа от резки движения подобно на ЕЦБ
Енергийният шок вече определя финансирането за центровете за данни в Азия
Мощен знак от Вселената за 4 зодии на 10 април
Рубио благодари на Гюров за ключовата помощ на България в Близкия изток
Граждани питат, кандидат-депутати отговарят: Как ще се реформира съдебната система
МЗ: 101 са заболелите от морбили в България
Избори 2026: Правосъдие и сигурност - партиите с червени линии за ВСС и Сарафов
Гренландия отвърна на Тръмп: "Не сме парче лед"
В Реал Мадрид се готвят за бой над Байерн
Илиан Илиев каза как успя да спре Лудогорец
НА ЖИВО: Левски – Арда 0:0, червен картон за гостите
Хьогмо мрънка и се оправдава. Още вярва, че Лудогорец ще е шампион
Ман Сити продава звезда за 40 млн. паунда
Лудогорец с нова издънка, Левски докосва титлата
Дневен хороскоп за 10 април, петък
Италиански козунак със стафиди
Великденска салата с пъдпъдъчи яйца
Обичаите на Велики петък
„Стоичков – Имало едно време в България“ е официалното заглавие на филма за Христо Стоичков
5 забрани на Разпети петък
Светкавица удари самолет край Варна
Етно-джаз концертът „Посока" на Калина Андреева гостува във Варна
Как да запазите младежкия вид на кожата около очите
Черно море спря серията на Лудогорец и се доближи на точка от петото място
ВАС отказа да спре делото за освобождаването на Андрей Гюров от БНБ
Гришо може да започне от квалификациите на "Ролан Гарос"
Китай тества технология за отклоняване на опасни астероиди
Откриха гигантски „океан“ до черна дупка, трилиони пъти по-голям от земните
Китайски учени пробиха най-дълбокия лед в Антарктида: Откриха древно езеро
Удари по Луната: Екипажът на „Орион“ видя нещо уникално
Мисия „Артемида II“: 7 любопитни факта за екипажа, полета и пътуването около Луната
Скрит фрагмент под Калифорния може да предизвика разрушителни земетресения